Haberler

2021 Model Yeni PRS SE Custom 24-08

Yeni gövde yapısı ile dikkat çekiyor.

PRS Gitar SE modelinde büyük bir revizyon yaptığını duyurdu. PRS hayranlarının göreceği donanımlar arasında yeni Core Serisi manyetikler, yeni renkler, yeni bir gövde yapısı ile yepyeni bir PRS SE Custom 24-08 modeli yer alıyor. Yeni PRS SE Custom modeli Zach Myers imzası ile birlikte geliyor.

PRS SE Special 24-08

Yeni PRS SE Custom 24-08 geliştirilmiş yeni ton varyasyonları için iki mini geçiş selectorü kullanmış.Ayrıca iki humbucker arasında geçiş sağlayan standart selector anahtarı bulunuyor. Yeni PRS SE Special 24-08 modeli Vintage Sunburst renk kaplaması ve yeni gövde yapısıyla gerçekten ilgi çekici olmayı başarmış.

PRS SE Özel 24-08

Daha fazla bilgi için PRS Web Sitesi

PRS SE Special 24

PRS SE Special 24 yeni gövde yapısı ve humbucker’a sahip 2021  yılı içerisinde satışa sunulan yeni bir model. Bu modelin en dikkat çekici özellikleri arasında yeni renk seçenekleri göze çarpıyor. PRS SE Special 24 modelinde  Black Gold Burst, Bonnie Pink ve Faded Blue Burst renk seçenekleri bulunuyor.

PRS SE Custom 24 Bonnie Pink

Daha fazla bilgi

PRS SE Zach Myers

PRS SE Zach Myers imzalı model, 2021 için, uyumlu bir Myers Blue figürlü renge sahip akçaağaç gövde yapısında geliyor. Siyah Knob ve manyetik renklerine sahip olan yeni gitarın göze hoş geldiği kesin.

Sizin PRS gitar hakkında yorumlarınız nelerdir?

Kaçırmayın !!!  Metallica - Lars Ulrich Ailesi İle Karantina Fotoğrafı Paylaştı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu