Haberler

Amplitube 4 – Muhteşem Joe Satriani Ton Paketi Yayınlandı

Joe Satriani tonlarını alabileceğiniz muhteşem preset yayınlandı.

Dünyaca ünlü gitar simulasyon programı Amplitube 4, dünyanın en iyi gitar virtüözlerinden Joe Satriani için ton paketi yayınladı.

Slash,Brian May,Jimi Hendrix gibi ünlü gitaristler için daha önce preset paketleri yayınlayan IK Multimedia firması şimdi de Joe Satriani için mükemmel bir gitar preset paketi yayınladı.

iPhone ve iPad için mobil versiyona sahip Mac ve PC için ise mevcut olan AmpliTube 4 propgramınıza ekleyebileceğiniz Joe Satriani ton paketi , ister DAW ile isterseniz de Amplitube 4 programına bağımsız olarak ekleyerek çalıştırabilirsiniz.

Amfi ve kabinler arasında Satriani’nin imzasının bulunduğu Marshall JVM410HJS amfi , Satch VM ve ’93 Peavey 5150 modellemeleri bulunuyor.Bu modellemeler SJ50 ismiyle program içerisinde yer alıyor.

Ayrıca bu amfiler ile birlikte Boston 100 setler bulunurken, ’82 Tom Scholz Rockman modelinin stereo modlu ve kabin modellemeli genişletilmiş versiyonu da bulunmakta.

Stach adı verilen pedal modellemeleri ise Vox , Boss DS-1 ,Boss OD-1 pedallarından uyarlanmış.

Mac ve PC sürümleri IK Multimedia sitesinden satın alabilirsiniz. iOS sürümü Apple App Store’daki AmpliTube uygulaması aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Kaçırmayın !!!  NAMM 2019 Müzik Fuarının En İyilerini Seçtik
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı