Haberler

Blackstar ID:Core V3 ile Çıtayı Yükseltiyor

Canlı yayın için yeni özellikler, yeni kabin simülatörü yazılımı ve yeniden seslendirilmiş efektler

Blackstar ID Core serisi uygun fiyatlı küçük amfilerden çok kaliteli tonlar elde etme konusunda nam saldığı artık biliniyor. Blackstar firması yeni ID Core V3 amfi serisi ile daha fazla yenilik sunuyor.

Yakın zamanda ID:Core V2 alanların canı sıkılacak gibi duruyor.

Blackstar ID:Core v3 Amfi

Blackstar serisini uygun fiyatlı olmasının haricinde cazip hale getiren Super Wide Stereo özelliğini koruyor olmasıdır. Yeni Blackstar ID:Core V3 amfi serisinde yeni Cab Rig Lite’a, Architect’in “deep editing” (detaylı modelleme) ile birlikte kayıt için gelişmiş yazılımı olan  Architect ile birlikte geliyor.

Cab Rig Lite, sanal mikrofon yerleşiminde ince ayar yapmanızı sağlamaktadır. Bu teknolojinin arkasında ise Blackstar’ın amfisinin Ar-Ge ekibi bulunmaktadır.

Efektler arasında dört reverb ve delay types, phaser, chorus / flanger / envelope filter ve tremolo bulunuyor.

ID: Core V3, akıllı telefon gibi uyumlu cihazlar ile canlı yayın özelliği sağlıyor ve bunu TRRS 3,5 mm giriş / çıkışıyla yapabiliyor.

Blackstar ID:Core V3 serisinden 3 gitar amfisi tanıtı.Bu amfiler; sırasıyla 2 x 3 “, 5” ve 6.5 “Blackstar hoparlörlere sahip Core V3 Stereo 10, Stereo 20  ve Stereo 40.

Bu amplifikatörler, gerekirse günlük ev hoparlörünüz veya gitar kaydınız için bir USB ses arabirimi olarak kullanılabilir.

Kaçırmayın !!!  MXR CA3080 Bas Gitar Pedalı Piyasaya Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu