Haberler

Crow Filmi Yeniden Çekiliyor

Kült korku filmi It oyuncusu Bill Skarsgård, kült korku/çizgi film olan The Crow'un yeni yüzü olacak.

James O’Barr’ın orijinal çizgi romanından uyarlanan film olan The Crow filminde ünlü korku filmi IT’nin karakterini canlandıran aktör Bill Skarsgård (Pennywise), orijinal olarak Brandon Lee tarafından oynanan Eric Daven rolünde karşımıza çıkıyor. Skarsgård ile birlikte şarkıcı-söz yazarı FKA Twigs oynayacak.

Bildirildiğine göre, projenin çekimleri Prag ve Münih’te gerçekleştirilecek. Rupert Sanders’ın yönlendirmesiyle (Pamuk Prenses ve Avcı, Denizkabuğundaki hayalet), The Crow (Karga) Senaryo Oscar adayı Zach Baylin tarafından kaleme alındı.

The Crow, gizemli bir kuşun yardımıyla nişanlısı Shelley Webster’ın intikamını almak için ölümden dönen Eric Draven adlı genç bir adamın hikayesini anlatıyor.

O’Barr’ın çizgi romanı ilk olarak 1989’da Calibre Comics tarafından yayınlandı ve 1994’te yönetmen Alex Proyas tarafından beyazperdeye aktarıldı. Bir kült klasiği haline gelen filmde, sette bir silah kazası sonucu hayatını kaybeden Brandon Lee (70’lerin Kung Fu efsanesi Bruce Lee’nin oğlu) başroldeydi.

Orijinal filmin ardından, kötü sayılan üç devam filmi çekildi. The Crow: City of Angels, The Crow Dark City The Crow: Salvation. O zamandan beri, birinci ve orjinal filmi tekrar çekmek için birçok girişimde bulunuldu.

Bakalım ilk filmin tekrar çekimi daha kaliteli bir yapım olarak karşımıza çıkabilecek mi?

Kaçırmayın !!!  Vox Lux Film İçin Müthiş Müzik Videosu Yayinlandi

Okumadan Geçme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu