DavulİncelemePluginler

EZDrummer 3 İnceleme

Mükemmel davul uygulaması EZDrummer 3 karşınızda

Toontrack tarafından üretilen EZDrummer , uzun yıllardır müzisyenler ve yapımcılar tarafından kullanılan mükemmel bir davul uygulaması. Uzun süre sonra EZDrummer 3 yeniden sahnelerde yerini alırken yeni özellikleri ile de kullanıcılarını memnun etmeye hazır.

İster portable olarak ister kullandığınız bir DAW içerisinde kullanabileceğiniz harika uygulama. Müziklerinize en kaliteli ve kolay davul seslerini ekleyin.

Önce Fikir

Sağlam bir davul, harika bir şarkının kalbi gibidir. EZdrummer 3, parçanız için doğru kanalı zahmetsizce çalıştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış geniş bir özellik yelpazesine sahiptir.

Sürükle Bırak ile Harika Riffler

Sadece ses dosyanızı ya da MIDI dosyanızı sürükleyip bırakın ve Bandmate anında size bir davul temposu önererek sizi uzun uğraşlardan kurtarabilir.

Tap2Find

EZDrummer 2 kullanıcılarının da bildiği ve beğenerek kullandığı Tap2Find özelliği yine EZDrummer 3 ile devam ediyor. Kafanızda ki ritmi kabaca göstermeniz size en uygun davul ritmini önermesine olanak sağlar.

Grid Editor

Yerleşik Grid Editor’da fikrinizi sıfırdan kaleme alın. Ardından, stil, his ve zamanlama için birçok özelliği kullanarak ona daha fazla ruh ve kişilik katın.

Diğer özellikler

  • Tamamen yeniden boyutlandırılabilir ve ölçeklenebilir arayüz.
  • Yerleşik ızgara düzenleyici, adım sıralayıcı ve daha fazlası.
  • Bandmate veya Tap2Find kullanabilme
  • Yedi (7) kit haricince ek snares, kicks ve cymbals
  • Yaklaşık. 15 GB davul, zil ve perküsyon.
  • Çok çeşitli stiller ve sesler için hazır presetler
  • Kapsamlı MIDI kitaplığı.

 

Daha Fazla Göster

Okumadan Geçme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
0:00
0:00