Haberler

Fender 2021 Model İmzalı Gitarları Tanıtıldı

Fender 2021 yılı için yeni sanatçı imzalı modellerini duyurdu.Bu gitarlar arasında elektro gitar,akustik gitar,ve ukulele modelleri bulunuyor.

İşte Fender imzalı 2021 modelleri

Chrissie Hynde Telecaster

Chrissie Hynde 1978’de ünlü İngiliz-Amerikan grubu The Pretenders’ı kurdu ve grubu rock and roll müziğin tam ortasında tutmayı başardı. Chrissie’nin muhteşem ritimleri, grubun kimliğini oluşturuyordu.Chrissie Hynde Signature Tele, Faded Ice Blue Metallic RoadWorn renginde kızılağaç gövdesinin  yanı sıra bir akçaağaç sapı ve gülağacı klavye yapısına sahip. Manyetikler ise Chrissie’nin orijinal seslerine yakın olarak 1950’ler tarzında sesler üretmekte.

Fender Chrissie Hynde Telecaster

Daha fazla bilgi için

Jason Isbell Special Telecaster

Fender Jason Isbell Special Telecaster

Jason Isbell  , Grammy Ödülü sahibi  ve Americana sahnesinde iyi bilinen bir isim.Yeni imzası Custom Telecaster  , Double Binding ve RoadWorn eskitme tarzı ile geliyor.Akçaağaç neck, 1960’ların ortalarından esinlenilmiş C profil ve 21 perdeli bir gül ağacı klavyeye sahip.

Daha fazla bilgi

Mike McCready 1960 Special Stratocaster

Fender Mike McCready 1960 Custom Shop Stratocaster

Fender Signature modellerinden biri Mike McCready 1960 Custom Shop Stratocaster. 

Eskitme Strat Model dünya çapında sadece 60 adet ile sınırlı olacak . Fender Ustası Vincent Van Trigt her ayrıntıyı ve her çiziği dikkatle incelemiş. McCready’nin coşkulu tarzı ve yıllar boyunca gitarı yoğun şekilde kullanması sebebiyle bu tarz bir eskitme gövde ortaya çıkmış.

Joe Strummer Campfire

Fender Joe Strummer Campfire

The Clash’in  ikonik albümü  London Calling’in piyasaya sürülmesinden 40 yıldan fazla bir süre sonra  , grubun ortak kurucusu, söz yazarı, ritim gitaristi ve solisti Joe Strummer , dünyanın dört bir yanındaki gitaristler üzerinde hâlâ büyük bir etkiye sahip.

Kaçırmayın !!!  Berksan'dan Yeni Single 'Yok Öyle Dünyam'

Daha fazla bilgi

Dhani Harrison Ukulele

Dhani Harrison , çok enstrümantalist, besteci,şarkıcı,söz yazarı olarak benzersiz bir kariyere sahip.The Beatles grubunun gitaristi George Harrison’ın oğlu olmak, yaptığınız her şeyi izleyen çok sayıda insanın olduğu anlamına geliyor.Dhani Harrison imzalı Fender ukulele gerçekten güzel görünüyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu