Gitar Ekipmanları

Ibanez WS1: Muhteşem Wireless Gitar Sistemi

Ibanez Wireless Gitar Sistemi WS1 gitaristler ve basçılar düşünülerek tasarlanmış en kompakt ve kullanımı kolay dijital kablosuz sistemlerden biridir. Nisan 2022 tarihinde piyasaya çıkması beklenen bu muhteşem kablosuz gitar sistemi Türkiye’ye bakalım ne zaman gelecek.

Bu sistemde yerleşik bir düğme etkinleştirilmiş tryb “kablo tonu modu”, pasif manyetiklerle çalışacak ve 3 metre uzunluğunda yüksek kaliteli bir gitar kablosunun ton özelliklerini taklit edecek şekilde tasarlanmış. Profesyonel ses kalitesi ve sınıfındaki en sessiz gürültü seviyesini elde etmek için birinci sınıf elektronik bileşenlerin kullanıldığı Ibanez Wireless gitar sistemi, mevcut 22 frekans kanalı içerisinden en iyi olanını otomatik olarak seçerek gitarınız ile muhteşem bir bağlantı sağlar.

Ibanez Kablosuz Sistem WS1
Ibanez Wireless Sistem WS1

Her tür gitar ve bas modelinin yanı sıra her tür manyetik ile de uyumlu olan Ibanez WS1, 4 saat kesintisiz çalışma süresi sunarken 10 dakika boyunca herhangi bir giriş sinyali algılamazsa, pil ömründen tasarruf etmek için otomatik olarak kendini kapatabiliyor.

Üretici: https://www.ibanez.com

Kaçırmayın !!!  Yeni Ibanez GIO Elektro Gitar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu