Haberler

Ivison Guitars Muhteşem Bir Gitar Modeli Üretti

İngiltere merkezli Ivison Guitars firmasının en son tasarımı, The Spitfire adlı harika görünümlü el yapımı elektro gitar özellikleri ve tasarımı ile göz dolduruyor. ’59 ‘Burst, the Junior, ve Special modellerinin tasarımlarını bir araya getiren bu özel el yapımı gitar yılın en çok beğenilen gitarı olabilir.

Ivison Guitars Spitfire

Butik gitar dünyasında kendine büyük bir yer edinmeye çalışan Ivision Guitars herkesin çok sevdiği 3 modeli bir araya getirerek yepyeni bir model oluşturdu.Spitfire  tamamıyla kaliteli malzemelerden üretilmiş.Afrika Maun bir gövdeye sahip olan gitarın Honduras Maun neck ve Hindistan Gül ağacı klavyeye sahip olması bunun en iyi göstergesi sanırım.

Donanım Kalitesi

Spitfire’da Sunbear Pickups True Vintage Spec PAF Humbucker ve Sunbear Pickups Low Wind P90 manyetikler bulunurken , TS True Vintage Taper 500k potans , Ivison PIO kapasitör ve bir Switchcraft switch ve jak soketi bulunuyor. Üst düzey bir gitarda olması gereken herşey bu gitarda biraraya gelmiş.

Bu kaliteli ve muhteşem gitara sahip olmak isteyenler yaklaşık 3500 £ gibi bir ücret vermek zorunda.Ayrıca ülkemize geliş ve vergiler vs derken ufff….

Kaçırmayın !!!  Müzik Prodüktörleri MacOS X 10.15 Catalina Sürümüne Güncelleme Yapmalı mı?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu