Haberler

Lars Ulrich “Bir Daha O Metallica Şarkısını Duymak İstemiyorum”

Lars Ulrich kendi grubu olan Metallica parçalarını fazla dinlemediğini ve asla duymak istemediği bir Metallica parçasını itiraf etti.

Metallica grubunun kurucusu ve davulcusu Lars Ulrich sık sık kariyerinde geleceğe bakmayı tercih ettiğini söylediği bir röportajında Vulture isimli internet sitesinde paylaştı.

Lars Ulrich, “…And Justice for All” albümünde bulunan ‘Eye of the Beholder’  isimli bir şarkı için “Bu şarkıya saygısızlık etmek istemiyorum fakat her nerede duysam, kulağa çok zorlama geliyor. Görünüşe göre iki farklı temposu var. Girişte ve dizelerde bir tür 4/4 hissi var ve sonra nakratların daha çok vals temposunda gibi olduğunu düşünüyorum. Kelimenin tam anlamıyla, birbirine sürtünen iki farklı dünya gibi geliyor. Bana çok garip geliyor. Ben o şarkının büyük bir hayranı değilim. ”

“Biz her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.Bazen ‘Bu daha iyi olabilirdi’… dediğimiz oldu. Dürüst olmak gerekirse bu parçayı hiç dinlemiyorum.Aslında çok fazla Metallica müziğide dinlemiyorum. Bunun bir nedeni, aşırı analitik olduğum için…

Genelde insanların bana sorduğu bir soru var “En sevdiğiniz Metallica parçası hangisi? Daha onlar cümleyi bitirmeden “Sonraki soru” şeklinde geçiyorum.”

 

Kaçırmayın !!!  KHDK Elektronics Paranormal EQ Overdrive Pedalı Piyasaya Çıkarttı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu