Haberler

Mooer D7 Delay ve R7 Reverb Pedalları Yenilendi

Mooer Audio Mini serisi olarak çıkardığı D7 ve R7 model delay ve reverb pedallarını geliştirerek süper 2 ürünü piyasaya sundu.

Menekşe rengi R7 X2 reverb pedalı ve pastel pembe D7 X2 delay pedalı , çift ayak pedalı ile birlikte geliyor.Her pedal düğmesi 7 adet ön ayar kaydetmenize izin veriyor.Bu da toplamda 14 adet farklı ses kombinasyonu demek. Hangi efekt ayarına geçtiğinizi bilmeniz için köşesinde 7 adet kademe bulunan ve bu kademeleri ufak led ışıklar ile gösteriyor.

Hem D7 X2 delay pedalı hem de R7 X2 Reverb pedalı gitaristlerin favori seslerini kaydetmelerine izin veriyor ve stereo olarak çalışabiliyor. D7 X2’de, ikinci ayak pedalı bir kademe temposu olarak işlev görürken, R7 X2’nin ikinci ayak pedalı, etkileyici bir ambiyans yaratmak için reverb için infiniti trails modunu etkinleştiriyor. Ayrıca her iki pedal üzerinde tekrarların ve efektlerin nasıl ayarlayacağınızı belirlemek için Trail On modu bulunuyor.

Mooer Audio , bu pedalların boyutunu önce ki mini modellerine göre büyütmüş olsa da, yine de çok küçük bir alana çok sayıda işlevsellik sığdırıyor . LED’ler, hangi modun etkin olduğunu size bildirmek için her iki ayak pedalının üzerine yerleştirilmiştir ve D7 X2’nin Tap ayak pedalının üzerindeki LED, tap tempo hızını göstermekte.

Normal modda, kayıt anahtarı oyuncuların 14 yerleşik efekt arasında geçiş yapmalarını sağlarken, her iki ayak pedalına aynı anda basmak pedalları, ayak pedalı LED’inin ve kaydetme düğmesinin kırmızı renkte yanıp söneceği önceden ayarlanmış bir moda getirir ve ayak pedallarını kullanmanıza izin verir. Böylece farklı sesler arasında hızlıca geçiş yapma imkanı bulursunuz.

Bu iki muhteşem pedal ile eskisi gibi tek tek ton ayarı ile uğraşmak yerine hoşunuza giden 14 farklı ses ayarını kaydederek istediğiniz tonlar arasında anında geçiş yapabiliyorsunuz.

Kaçırmayın !!!  Megadeth-Dave Mustaine Kanseri Yendiğini Açıkladı

R7 X2 Reverb ve D7 XR Delay için herhangi bir fiyat açıklanmadı, ancak daha fazla bilgi için Mooer Audio Web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu