Haberler

Rap Şarkıcısı Fuat Ergin Yeni Video Klip Paylaştı

Fuat Ergin yeni klibi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Türkiye’de Habeş Maymunu, Rast Gel Kazara gibi şarkıları ile Türk rap müziğinin tanınan isimlerinden Fuat ERGİN , Kefeni Yolla isimli parçası için çektiği klibini YouTube hesabı üzerinden yayınladı.

Fuat ERGİN 2019 yılında çıkardığı “Omurga” isimli albümünde bulunan şarkısının klibi için Instagram hesabı üzerinden bazı açıklamalarda bulundu.

Yaptığı açıklamada

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ben aslen video klip yapmayı çok seven biri değilim. Hayal dünyanızı kısıtlamak istemiyorum; benim şarkılarımda herkes kendi filmini görüyor ve böyle olmasını çok seviyorum. Geçen ay Köln’deydik. Her şey çok spontane gelişti ve kısa sürede bir video klip hazırladık sizler için. Bu sene güzel bir yıl oldu benim adıma. Hepinize yeni senede sağlık, huzur, bereket, aydınlık günler diliyorum. FUAT. Teşekkürler… Omurga, Kefeni Yolla Beat: @baykanbarlasofficial Yönetmen: @serhatcokgezen @cakarfilm @_burhan.ulucay Görüntü Yönetmeni/Renk: @cakarfilm @_burhan.ulucay Post Prodüksiyon/Kurgu: @cakarfilm Jenerik Font Tasarımı: @splittedmoon Set Asistanı/Fotoğraf: @strawberry_sweet_photography

Fuat (@fuatergin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Şarkının video klibini izlemek isterseniz:

Kaçırmayın !!!  Steinberg Cubase 10 Full Sürüm Çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı