Haberler

School Of Rock Filminin Yıldızı Gitar “Çalmaktan” Tutuklandı

School Of Rock filminin yıldızı Joey Gaydos hırsızlık suçundan içeri alındı.

School Of Rock isimli 2003 yılında yayınlanan komedi türü filmde rol alan 1991 doğumlu Joey Gaydos isimli çocuk oyuncunun bugünlerde başı gerçekten belada.

School of Rock, Jack Black’in başrolde olduğu, rock müzik hakkında bir komedi filmidir. Gitarist olma hayalleri kurarak 30’unu bulmuş bir adamın hayatın gerçekleri ile yüzleşmesi ve eskaza sözleşmeli öğretmen olarak görev aldığı okulda içindeki Rocker ruhu dışarı çıkartmasını konu alıyor.

TMZ isimli sitenin haberine göre aşağıdaki video görüntülerinde Joey Gardos’un elinde bir gitarı rastgele çalar gibi yavaş yavaş müzik mağazasından çıktığı görülüyor.

Joey’i 7 Şubat’ta Troll Müzik mağazasından çıkarken iddia edildiği gibi, gitarı tuttuğunu ve rasgele gitar çaldığını görebilirsiniz. Polis görüntüleri yayınladıktan sonra, yerel müzik mağazası sahipleri alarma geçmişti.

Sonra, 11 Şubat’ta, Joey, Sarasota da Sam Ash’in müzik mağazasını girdi ve müzik marketin çalışanları Joey’i tanıdı.

2 bin dolarlık bir Les Paul ile çıkmadan önce birkaç gitar çaldığı iddia ediliyor.

Ancak bu sefer paçayı sıyıramayan Joey Gaydos müdahale edilerek yakalanıyor.

School of Rock filminde okul grubunun baş gitaristi Zack’i canlandıran Joey,  Florida’da  hırsızlıktan dolayı ağır suçlarla suçlanıyor … polislerin raporuna göre son 5 haftada 4 kez gitar çaldığı ve bir amplifikatör çaldığı iddia edildi.

 

Polis, Joey’in soygun serüveninin bu yılın başlarında başladığını söylüyor … iddiaya göre mavi bir Epiphone Prophecy Les Paul’u 800 dolar, 699 dolar değerinde siyah bir Fender Stratocaster ve 1.900 $ fiyat etiketine sahip bir Gibson Les Paul çalmış.

Joey gerçekten de ağzının tadını iyi biliyormuş.

Çaldığı elektro gitarları emanetçilere sattığı da idda edilenler arasında.

Kim derdi ki bu gülerek izlediğimiz rock filminde ki veledin bu hallere düşeceğini.

 

Kaçırmayın !!!  Revv D20 Amfi Piyasada

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu