İnceleme

Studio Devil Amp Modeler Pro

Studio Devil Amp Modeler Pro Simulatör

Studio Devil Amp Modeler Pro Simulatör evinizde kullanmak için ideal bir simulator programıdır.

Gitar Simulator nedir  Gitar Amfisi Modelleme Yazılımları isimli makalemizde paylaşmıştık.

Sadece preamp ve güç amplifikasyon modellemesini değil aynı zamanda dört stompbox stili efektleri, kabin modellemeleri, 7 band grafik EQ, 1 bant parametrik EQ,compressor, gate, echo, reverb and wah-wah özelliklerini de içeriyor.

Bu yazılıma ulaşmak ve satın almak isteyenler studiodevil.com bu adresi inceleyebilirler.

Programın hi-fi olarak 192khz ses desteği bulunuyor. Bu sebeple hi-gain tonlarda başarılı bir performans çıkardığını söylemek gerek.

Karışık tuşlarla sizi yormayan tüm özelliklerini tek ekranda toplayan bir yapısı var.

15 amfi modeli ve belli başlı efektler sunan Studio Devil Amp Modeler Pro güncel hali olmadığından eksi bir yönde ilerliyor.

Studio Devil Amp Modeler Pro Simulatör
Studio Devil Amp Modeler Pro Simulatör

 

 

 

Kendi amfi modellemeleriyle kullanılan Studio Devil Amp Modeler Pro bana göre çok aman aman detaylı bir program değil ancak evinizin dışına çıkmayacaksa yeterli bir program ancak bunun yanında fiyatının yüksekliği de ilginç.

Yazılımla ilgili aşağıda vereceğimiz demoyu dinleyebilirsiniz.

Demonun çalındığı düzen aşağıda listelenmiştir keyifli dinlemeler. 🙂

1. Power rock guitar: first the DI sound then Dual Rectifier with 4×12 green backs, Laney VH-100 with 4×12 Classic, Soldano SLO with 4×12 Modern, and Marshall JMP-1 with ReCabinet 1960 4×12. Finally, Soldano with no cabinet repeatedly switching hi-fi mode on and off (hi-fi mode sounds less bright).

2. Rhythm Guitar: DI then Twin Reverb with 1×12 Tweed, Marshall JTM45 Clean with 2×12 AC, Vox AC30 with Deep Cabinet from Studio Devil VGA plug in.

3. Slower guitar: DI then Fender Twin with flanger and reverb, Matchless Chieftain with chorus, delay and reverb, Clean Preamp with phaser, echo and reverb.

Kaçırmayın !!!  Guitar Rig Preset Nasıl Yüklenir?

4. Slow picked guitar: DI then Clean Preamp with tremolo, echo and reverb, Clean Preamp with flanger, chorus, echo, graphic EQ and reverb.

Daha Fazla Göster

Okumadan Geçme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu