Haberler

Ufuk Beydemir İkinci Klibini ‘Yüreğimdesin’ Şarkısına Çekti!

Türkçe rock müziğin genç ve yetenekli ismi Ufuk Beydemir, hızla yükselişe geçen ‘Sevda Gibi’ albümünden art arda yeni kliplerle dinleyicilerini selamlamaya devam ediyor.

Söz, müzik ve düzenlemesi Ufuk Beydemir’e ait olan, hit olmaya aday son dönemin en iddialı şarkılarından ‘Yüreğimdesin’in klip çekimi, İstanbul’un Beykoz ilçesi ve Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi ilçesinde gerçekleştirildi ve klibin yönetmenliğini Murat Özfilizler üstlendi.

Ufuk Beydemir’in ‘Yüreğimdesin’ video klibinde çaresiz bir aşk içinde sürüklenen, bu döngüden bir türlü kurtulamayan ve farklı dünyalara, farklı kapılar açabilmek için amansız bir mücadele veren genç bir adamın hikayesi anlatılıyor.

Klipte kendisinin yanı sıra Ufuk Beydemir’e, albüm kayıtlarında ve konserlerde birlikte sahne aldığı müzisyen arkadaşları da eşlik etti. Klipte yönetmen yardımcısı ve sanat yönetmeni Berna Özfilizler, görüntü yönetmeni Ahmet Cihan Demircan ve arka planda da 8 kişilik usta bir ekip iki gün süren çekimlerde büyük bir özveriyle çalıştı.

Kaçırmayın !!!  Line 6 Kablosuz Relay G10S Gitar Alıcısını Tanıttı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu