Haberler

Steinberg Cubase 10 Full Sürüm Çıktı

Steinberg Cubase, uzun süredir belirli besteciler ve müzik prodüksiyon profesyonelleri arasında en çok tercih edilen programlardan birisidir. Cubase 10 kullanıcılardan gelen geri bildirimler neticesinde geliştirilerek müzik dünyasının problemlerine çözüm getirmeye devam ediyor.

Auto Aligment, sıralı kayıtların sıkıştırılması işlemini hızlandıran bir araç olan amiral gemisi Cubase 10 Pro sürümüne özel olarak geliştirildi. Cubase 10 Pro’ya özel ayrıca, VariAudio 3, Cubase’in mikro perde düzenlemeyi geliştiren ve birçok özelliği bulunan bir düzeltme aracıdır. Mix mühendisleri için MixConsole Snapshot’lar mikserin içindeki mevcut karışımın kaydedilmesini ve geri çağrılmasını sağlar, böylece bir projenin alternatif mixlerinide karşılaştırabilirsiniz.

REVaseence, Cubase Pro’daki konvolüsyon reverb, şimdi de bir dizi vintage reverb’ü kapsayan 20 yeni özellik içeriyor. Bunun yanı sıra, resim düzenleme için geliştirilmiş iş akışları ve VR içeriği üretmek için araçlar sunan Steinberg Sanal Gerçeklik üretim paketi ile birlikte geliyor.

Cubase 10’un Pro ve Artist sürümlerine ek olarak Distroyer, asimetrik distorsiyona neden olan efekt işlemcilerinin listesine önemli bir eklenti ile karşımıza çıkıyor.

Ayrıca MIDI duzenlemeleri ve diğer özllikler neredeyse tek tuşla halledilebilecek şekilde düzenlenmiş.

Cubase 10 Pro çeşitli sanatçıların oluşturduğu 5gb’lık bir veri bankasını da bünyesinde barındırıyor.

Bu şekilde profesyonel kişilerin ne şekilde kayıtlar aldığını yaptığı çalışmaları öğrenerek kendi seslerinizi yaratabileceksiniz.

Pro versiyonu €579 , Artist versiyonu €329 Elements versiyonu €99.99 olarak piyasaya çıkan Cubase 10 hemen almak için aşağıdaki adresi inceleyebilirsiniz.

https://new.steinberg.net/cubase/

Kaçırmayın !!!  Waveform Free 2021: Tracktion, "en iyi ücretsiz DAW" programı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu