Haberler

Boss Pocket GT: Elektro gitarı öğrenme kuralları değişiyor

Boss Pocket GT-1 ses motorunu temel alan ve içerisinde 100 adet hazır amfi ve efekt bulunan mükemmel cep prossesörü. Boss Pocket GT gitar öğrenme kurallarınızı tamamen değiştirecek.

Boss Pocket GT

Öncelikle Boss Pocket GT nedir ve bizlere neler sunuyor bunu incelememiz gerek.Temel olarak, cep telefonu büyüklüğünde gitar modelleme ürünü diyebiliriz.Amplitube,Guitar Rig gibi yazılımlar ile bunu zaten yapıyoruz fakat Boss Pocket GT’nin farkı ise yazılım desteği olsa da bunu tamamen cihaz içerisinde modeleyerek bize en kaliteli şekilde sunması.

Boss Pocket GT’nin bir diğer temel özelliği ise gitar öğrenme aracı olarak kullanılabilmesidir. İçerisinde Tone Studio uygulaması içeren bir Youtube tarayıcı bulunuyor. Pocket GT, telefonunuzdaki küçük küçük düğmelere dokunmak yerine size yazılım yardımıyla üzerinde ki gerçek tuşlara basarak gitar öğrenmenizi kolaylaştırmayı hedefliyor.Hatta YouTube oynatma listeleri oluşturabilir, ardından bunları şarkılar üzerinde kullanabilirsiniz. Böylece,cebinizde devasa bir ekipman ile istediğiniz yerde gitar çalabileceksiniz.

BOSS Tone Studio

Boss Pocket GT üzerinde Bluetooth ve Aux In bağlantı noktaları mevcut.En güzel özelliklerinden birisi de gitar seslerinizi DAW programlarına göndererek Pocket GT’yi bir ses arabirimi olarak kullanabilmenizdir. BOSS Tone Studio uygulaması iOS / Android / Mac / Windows ile mükemmel şekilde çalıştığı için sizin için sıkıntısız bir deneyim yaşatacaktır.

Daha fazla bilgi için Boss sitesine bakabilirsiniz.

Kaçırmayın !!!  Gibson Flying V Tasarımı Patent Davasını Kaybetti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu