Haberler

Dave Mustaine’in Gibson imzalı gitarları ortaya çıktı

Megadeth liderinin Gibson Brands ile uzun süredir devam eden işbirliği, üç yeni Gibsons (bir akustik dahil), yeni bir Kramer V ve daha fazlası

Gibson Brands, yeni Dave Mustaine imzalı gitarlar dörtlüsünü duyurdu ve nihayet şirketin sadece dün resmi olarak onayladığı uzun süredir konuşulan işbirliğinin ilk meyveleri ortaya çıkardı .

Dave Mustaine Koleksiyonu sadece yeni Gibson modellerini değil, yeni Epiphones ve Kramers’ı da içerecek. Aynı zamanda, Megadeth liderinin son 15 yıldır imzaladığı Dean Guitars ile uzun süredir devam eden ilişkisinin de sonunu işaret ediyor.

Gibson’da ilk duyurudan kısa bir süre sonra sık sık olduğu gibi, yeni gitarların ayrıntılarını ve teknik özelliklerini öğrenmek zor, ancak bildiğimiz şey Dave Mustaine Koleksiyonu’nun en az üç yeni elektro gitarı ve bir akustik gitardan meydana geldiğini söyleyebiliriz.

| Kramer Dave Mustaine Flying V Vanguard in Natural
| Gibson Dave Mustaine Flying V EXP in Metallic Silver
| Gibson Dave Mustaine Flying V 30th Anniversary ‘Rust in Peace’ Edition

| Gibson Dave Mustaine CF-100 Blood Burst

  Gibson’ın Mustaine Koleksiyonu duyurusu yeni Epiphone modellerini de kapsayacağı söylense de, şu ana kadar herhangi bir Epiphone Mustaine imzası hakkında ayrıntı kamuoyuna açıklanmadı.

   

  Kaçırmayın !!!  Gitar Çalma Programı Amplitube 5 Piyasaya Çıktı

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu