Haberler

Metallica Yeni Giyim Koleksiyonlarını Tanıttı

Metallica , yeni giyim koleksiyonu için sörf markası Billabong LAB ile birlikte çalışacak.

2007 yılında da birlikte çalışan Metallica ve Billabong LAB yeni tasarımda grubun ilk beş albümünde tasarlanan ve sanatçı Pushead‘in özgün konsept sanatıyla tasarlanan öğeleri içeriyordu.

Eşyalar arasında tişörtler ve uzun kollu kıyafetler, geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış tahtalar, kpüşon ve kadife ceketler gibi birçok ürün bulunuyor.

Metallica gitaristi Kirk Hammett yaptığı açıklamada: “Kendim için, heavy metalin coşkusu ve dalgalarda sörf yapmanın coşkusu aynı.Bu tasarımlar ile heyecanım daha da arttı.”

Basçı Robert Trujillo ise; “Metal müzikte çok fazla öfke var, ama bu iyi bir öfke. Okyanusun öfkesinde, neredeyse sörf yapmak gibi harika bir şey. ”

Koleksiyondan elde edilen gelirlerin bir kısmı, Andy Irons Vakfı’na gençlik çalışmaları konusunda destek sağlayacaktır . Grubun bir arkadaşı olan profesyonel sörfçü Ütüler, kasım 2010’da 32 yaşındayken öldü.

Billabong’un küresel pazarlama müdürü Evan Slater, şunları söyledi: “Billabong’un Metallica ile uzun süredir devam eden ilişkisini bu premium koleksiyon aracılığıyla sörf kültürüne etkilerini kutlamak için çok heyecanlıyız.

“Metallica’nın tür tanımlayan albüm sanatını ve Billabong LAB’ın ileriye dönük giyim eşyası ve wetsuit tasarımlarını birleştirmek, tüm parçaların toplamından çok daha büyük bir şey ekliyor. Sonuçlardan mahrum kaldık. ”

Koleksiyon önümüzdeki altı ay boyunca perakende satışını yapacak. Aşağıdaki video çekimlerine ve ürün resimlerinin galerisine göz atın.

 

Kaçırmayın !!!  Fender,The Tash Sultana Stratocaster modelini duyurdu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu