İnceleme

Blackstar Fly 3 Detaylı İnceleme ve Yorum

Overdrive,Delay,Mp3 Girişi,Noise Özelliği ile 3 watt gücünde mini canavar

Blackstar Fly 3 İnceleme ve Yorum

Kalite - 80%
Çok Yönlülük - 90%
Ses Kalitesi - 85%
Fiyat/Performans - 90%

86%

Blackstar Fly 3 elektro gitar amfisi taşınabilir amfiler arasında büyük bir kaliteye sahip.

User Rating: 4.25 ( 2 votes)

Blackstar Fly 3 amfi ülkemizde çok sevilen ve tercih edilen bir amfi ve bu sebeple sizlere yol göstermek açısından yorum ve inceleme yapmak istedik.

Blackstar firmasının ürettiği gitar amfi modelleri arasında iyi bir yere sahip olan Fly 3 her ne kadar küçük olsa da boyutlarına göre ses ve özellik bakımından kendisinden büyük özelliklere sahip.

Blackstar Fly 3 Mini evde solo çalışmaları yapan ve kaliteli ses arayan yeni ve orta seviye gitaristler için ideal bir gitar amfisi.Üzerinde bulunan özellikler ile kendisinden büyük ve selefi olan elektro gitar amfileri arasından rahatlıkla sıyrılabiliyor.

Üzerinde bulunan harici giriş jack özelliği ile tablet,akıllı telefon veya bir mp3 çalar takılarak çalışmalarınızda size backingtrack özelliği sağlıyor,bu şekilde şarkılara eşlik etmek için ayrıca bir cihaza ihtiyaç duymayarak mükemmel gitar çalışmaları yapabilirsiniz.

Kulaklık girişi sayesinde ise akşam geç saatlerde komşularınızı ve ev ahalisini rahatsız etmeden gitar çalışmalarınızı zevkle yürütebilirsiniz.

Bu minik gitar amfisi üzerinde Delay,Gain,Volume ve EQ için ayar potansları bulunurken minik OD isimli tuşa bastığınızda ise mükemmel bir overdrive tonu ile stereo bir canavara dönüşüyor.

Dikkat ederseniz Blackstar Fly 3 Mini elektro gitar amfisi üzerinde bulunan EQ potansının hemen altında ISF yazısını göreceksiniz.EQ potansını orta seviye ile 0 arasına aldığınızda Amerikan tarzı sesler verebilirken orta seviye ile 10 seviyesi arasına aldığınızda ise İngiliz ses tonları alacaksınız.Bu durum Blackstar markasının amfilerine koyduğu mükemmel bir özellik olmasına rağmen Fly 3 amfi ye de bu özelliği koyması bizim için gerçekten mükemmel.

Bu özelliğin detaylı anlatımı için aşağıda ki videoya göz gezdirebilirsiniz.

Blackstar Fly 3 amfi üzerinde gördüğümüz Delay yani “gecikme” ayarı ile her ne kadar belirli bir seviye gecikme sunuyor olsa da bir pedal kadar kalite vermeyeceği kesin,fakat yine de ev ortamında size yeterli seviye de gecikme oranı verecek ve sizi tatmin edecektir.

Delay özelliği konusunda firmanın yaptığı açıklamaya göre ,Delay özelliği,tam dolu AA piller ile 4 saat çalışma kapasitesi sunarken,delay özelliği kapalı olduğunda 50 saate kadar çalışma kapasitesi sunuyor ve bu bizce çok büyük bir fark.

Sonuç

Sonuç olarak fiyatına göre çok iyi bir kalite ve ses oranına sahip olan bu minik canavarı tavsiye ediyoruz.Hem cebinize uygun gelecek hemde fiyatına göre kaliteli ses alabileceğiniz deaylı ses oranlarına sahip fiyat performans canavarı diyebiliriz.

Ayrıca En Minik Gitar Amfileri isimli yazıya da göz gezdirebilirsiniz.

Blackstar Fly 3 Mini için Blackstar resmi sayfasına bakabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Okumadan Geçme

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
0:00
0:00