Haberler

Amped Studio, VST eklentilerini destekleyen ilk online DAW oldu

Artık en sevdiğiniz efektleri ve enstrümanları web tarayıcınızda kullanabilirsiniz

Web tabanlı müzik prodüksiyon platformu Amped Studio, standart VST eklentilerini online olarak desteklediğini duyurdu. Bu açıklama gösteriyor ki online DAW yazılımları içerisinde standart VST eklentilerini destekleyen ilk platform Amped Studio oldu.

Amped Studio zaten WAM’lara (Web Audio Modules) sahipti, ancak VST desteğinin eklenmesi, rakiplerine üstünlük sağlayabilir. “Ana odak noktamız WAM’ları geliştirmeye ve desteklemeye devam etmek olsa da, kullanıcılarımıza Amped Studio’ya en sevdikleri VST’leri ekleme seçeneği sunmak harika bir durum” şeklinde açıklama yapan Amped Studio’dan Bil Bryant “Ayrıca, web’de müzik yapmanın yeni yollarını geliştirmemize yardımcı olacak mükemmel bir teknik başarı” açıklamasında bulundu.

VST / Remote şu anda beta sürümünde, yani işlevsellik sınırlı ve hatalarla karşılaşma olasılığı bulunmakta. Düzeltmeler tüm hızıyla devam ediyor.Ayrıca sadece 64 bit VST2 eklentileri çalıştırılacağı duyuruldu.

VST / Remote PC ve Mac üzerinde kolaylıkla çalışma desteği sunuyor. Beta sürüm Amped Studio web sitesinden indirilebilir.

Kaçırmayın !!!  Blackstar 2019 İçin 3 Yeni Muhteşem Stüdyo 10 Amplifikatorü Tanıttı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu