Haberler

Harley Benton Aeolus Serisi Gitarları Piyasaya Sunuyor.

Akçaağaç Gövdeli Semi Hollow Gitarlar

Harley Benton, Aeolus serisi gitarlarını tanıttı.Harley Benton gitarları ülkemizde de oldukça büyük yükselişe geçti.Gitar serileri arasına bir yenisini ekleyen Harley Benton Aeolus serisi gitarlar ile hem mükemmel tasarıma sahip hem de gitara yeni başlayanlar için uygun fiyatlı olması ile dikkat çekiyor.

Harley Benton Aeolus modelleri, maun gövde ve akçaağaç kaplamalı ve figürlü kavrulmuş akçaağaçtan yapılmış Semi Hollow gitarlar.

Harley Benton Aeolus Serisi
Harley Benton Aeolus Arka Tasarım

  Göz alıcı özelliklerin arkasında, Grover burgular, paslanmaz çelik fretler gibi birçok yenilikler var.Tune-o-matic varyantı da köprü için sağlam bir donanım parçası gibi görünüyor.

  Blues müzik için ideal bir görünüm ve çalınabilirliğe sahip olan Harley Benton Aeolus serisi gitarlar Tesla VR-2 Alnico 5 humbucker ile birleştirilerek tam bir caz müzik gitarı halini almış.

  Geleneksel üç yollu manyetik switch, ses ve ton kontrollerinin yanı sıra, ton kontrolünde humbucker manyetikleri single olarak bölmenizi sağlayan bir switch de bulunmakta.

  Gitar tasarımın da PRS Fender ve Gibson severleri memnun etmesi için melez bir tasarım kullanılmış gibi duruyor.

  Aeolus modelleri şu anda Thomann üzerinden uygun fiyatı ile sarın alabilirsiniz. Şu an ki fiyatları göz önüne alındığında özelliklerine göre gerçekten uygun fiyatlı olduğu kesin.

  Daha fazla bilgi için Harley Benton sitesine göz gezdirebilirsiniz.

  Kaçırmayın !!!  Megadeth Gitaristi Dave Mustaine İçin Boğaz Kanseri Teşhisi Kondu

  Okumadan Geçme

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Başa dön tuşu