Haberler

Solar Guitars, 2 yeni muhteşem gitar tanıttı. GC1.6 Killertone ve E1.6 Priestess

Solar Guitars, Sanatçı Serisini iki yeni imza modeliyle genişletti. Martyred’den Jason Frankhouser ve Exhorder’dan Marzi Montazeri, Ola Englund’un gitar markası olan Solar Guitars üzerinde signature modelleri çıkan son gitaristler oldu.

Solar Guitars GC1.6 Killertone

Solar Guitars‘ın yeni imzalı modeli olan Killertone aslında Jason Frankhouser’ın YouTube kanalının ismi.Kanalın isminin nedn Killertone olduğunu merak ediyorsanız videolara göz gezdirdiğinizde bunu anlayacağınıza eminim.

Gitarda bir maun gövde ve maun üzeri akçaağaç kaplama şeklinde oluşturulmuş.Neck kısmı ise ince-C profil şeklinde oluşturulmuşken 24 perdeli abanoz bir klavye ile taçlandırılmış Seymour Duncan Black Winter USA Seri / paralel anahtarlama için iki push-pull ses kontrolü ve üç yollu geçiş anahtarı ile manyetikler ile mükemmel bir gitar olmuş.

Video

Solar Guitars E1.6 Priestess

Sıradaki gitar ise yepyeni E1.6 Priestess.Yeni imzalı gitar Priestess , gitarist Marzi Montazeri,imzasını taşıyor.Exhorder. 25,5 ″ ölçek uzunluğu olan gitar, kızılağaç gövde ve üç parçalı akçaağaç neck yapısına sahip.Akçaağaç neck üzerine ise 24-perdeli abanoz klavye yerleştirilmiş. Kusursuz bir yapıya sahip gitar , Duncan Solar HH manyetikler ile taçlandırılmış.

Solar-Guitars-E1.6-Priestess
Solar-Guitars-E1.6-Priestess

 

Solar Guitars E1.6 Priestess Exhorder’ın Marzi Montazeri imzalı modeli
Solar Guitars E1.6 Priestess Marzi Montazeri imzalı modeli

Bence hem Jason hem de Marzi, markanın oyuncu kitlesine mükemmel bir şekilde uyacak. Her iki gitar da iyi özelliklere sahip ve gerçekten ezici tonlar veriyorlar.

Kaçırmayın !!!  77. Altın Küre Ödülleri “En İyi Müzik” ve “En İyi Şarkı” Adayları Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu