Haberler

Bruce Dickinson İstanbul’a Geliyor.

Heavy Metal’in efsane gruplarından Iron Maiden’ın solisti, kaptan pilot ve havacılıkla ilgili yatırımlarıyla tanınan Bruce Dickinson Brand Week İstanbul’a konuşmacı olarak katılıyor.

7 Kasım 2017 Salı günü İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte Bruce Dickinson müzik ve havacılık kariyerini anlatacak.

Bruce Dickinson Iron Maiden grubunun solisti, bir pilot, bira yapımcısı, girişimci ve yaratıcı bir düşünürdür. Bruce, başka şirketlere uçak kiralayan bir şirket olan Astraeus Airlines’da pilot ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapmıştır. Ayni zamanda Airbus ve Boeing ticari uçaklarının bakımıyla ilgilenen Cardiff Aviation şirketinin kurucusu ve başkanıdır.

Bruce, havadan hafif hibrid ulaşım uçakları üretmek üzerine çalışan bir hava gemisi girişimi ve Windhorse Aerospace tarafından ulaşımı zor olan afet bölgelerine güvenli şekilde insancıl yardım ulaştırmayı hedeflenen yenilenebilir pilotsuz uçak Pouncer üzerine de çalışmalar yürütmektedir.

Bruce Boeing 757 uçaklarını uçurmayı bırakmamıştır ve 2016 yılında Iron Maiden grubunu “Book of Souls” turnesi için dünyanın çeşitli yerlerine kendi uçakları ile uçurmuştur.

 

Kaçırmayın !!!  Emrah Karaduman-Derya Uluğ 'Sürgün Aşkımız'

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı