Haberler

PRS Guitar Tüm Dünyadan Marka Yüzü Gitaristler Seçiyor

Her müzik firmasının reklam yüzü olacak gitaristler gerekir.Ayıca bu gitaristlerin de kaliteli ve sevilen kişiler olması gerekir.Fakat PRS gitar firması bu geleneği kırıyor ve bilinen ünlü gitaristler yerine tüm dünyadan kaliteli ve ünlü olmayan gitaristleri biraraya toplamayı hedefliyor.

Bu sayede satış gerçekleştireceği ülkenin yüzü olarak o ülkeden seçtiği gitaristleri marka yüzü yapmayı hedefliyor.

PRS Pulse Artist

PRS’nin yeni Pulse Artist seçimleri açıldı. Program, dünyanın dört bir yanındaki yerel gitar kahramanlarını hedefliyor ve henüz küresel süperstar olmayan oyuncuların şirketin desteklenen sanatçılar listesine katılmasına olanak sağlayacak.
Pulse Artist sayesinde gitaristlere yerel yetkili PRS bayileri aracılığıyla gitarlar, amfiler ve aksesuarlarda özel indirimlere erişim hakkı verilecektir. Bu, uzun vadede birçok oyuncunun kariyerlerinde gerçek bir fark yaratabilir.

PRS-Pulse Artist

PRS Guitar dünyanın dört bir yanından gitaristler seçeceği için çok heyecanlı olduğunu söylüyor.

Başvurunuzu 1 Eylül – 31 Ekim 2020 tarihleri arasında PRS’nin Pulse Artists listesine katılmak için gönderebilirsiniz.Bu tarihler arasında apılacak seçimlerin sonucu 15 Aralık tarihinde açıklanacak.Siz de bu sayede PRS Guitar’ın yeni yüzü olabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
PRS Guitar Web Sitesi

Kaçırmayın !!!  100$ Değerinde ki Amplitube Metal Paketi Ücretsiz İndirebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı